Contacte
Informació general
Info.900 161 632
vegetalia@vegetalia.com

Comandes
Montse Armadans93 866 61 61
vegetalia@vegetalia.com
Montse Ribó93 866 61 61
vegetalia@vegetalia.com
Arantxa González93 866 61 61
vegetalia@vegetalia.com
Alèxia Rius93 866 61 61
vegetalia@vegetalia.com
Gemma López93 866 61 61
vegetalia@vegetalia.com
Imma Badia93 866 61 61
vegetalia@vegetalia.com

Administració i comptabilitat
Marta Soler93 866 64 33
marta@vegetalia.com
Sabela Profitós93 866 65 32
sabela@vegetalia.com

Compres i logística
Josep Arrufat93 862 47 60
josep@vegetalia.com

Producció
Albert Argemí93 866 65 36
albert13@vegetalia.com
Exportació i importació
Alèxia Rius93 866 61 61
export@vegetalia.com
Mark Jory (Exclusive distribution in The Netherlands, Denmark and Sweden)(+34) 667 45 37 91 // (+31) (0) 627 41 38 53
mark@vegetalia.com

Qualitat
Marta Pladevall93 866 65 36
martap@vegetalia.com

Equip comercial
Sebastian Forenc93 866 61 61
vegetalia@vegetalia.com
Darío Chaparro93 866 61 61
vegetalia@vegetalia.com
Anna Fort93 866 61 61
vegetalia@vegetalia.com
Gemma Pedemonte93 866 61 61
vegetalia@vegetalia.com

Gestió ambiental de la finca
Bernat Sala93 866 61 61
bernat@vegetalia.com

Marketing i Comunicació
Laia Valls93 866 61 61
vegetalia@vegetalia.com
Àlex Puig93 866 61 61
vegetalia@vegetalia.com


Si ho prefereix pot enviar-nos un e-mail:
Nom i cognoms

Correu electrònic
Assumpte
Missatge
Estem a:

Mas Montserrat s/n
08183 Castellcir, Barcelona
Tel. 900 161 632 – Fax 93 866 82 98
vegetalia@vegetalia.com

ACTUALITAT